2016/17 – COMPOSICIÓ DE LA JUNTA

       Càrrecs de la Junta de L’AMPA

Càrrec

Responsable
President Joan J. Rios
Sots-president Jordi Puigdellívol
Secretaria Montse Falip
 Tresorer  Àngel Rodríguez

Vocals Representants de Curs a la Junta

Manel Moliner Infantil P3  mmoliner@biosystems.es
Jordi Pujol Infantil P4  jordi.pujol@me.com
Bernat Argemi Infantil P5 bargemi@gmail.com
Joanjo Ríos Primària Primer joanjo.rios@gmail.com
Jordi Puigdellívol Primària Segon jordi.puigdellivol@gmail.com
Àngel Rodríguez Primària Tercer bitxings@gmail.com
Jesús Gonzàlez Primària Quart  jesus@jgaenginyeria.com
Albert Castro Primària Cinquè  acastrosa3@gmail.com
Josep Ma. Roviras Primària Sisè  jmroviras@ferpibasa.com
Conrad Font E.S.O. Primer  conradcoral@gmail.com
Àngels Vilella E.S.O. Segon  vilella_illa@hotmail.com
Josefina Pubill E.S.O. Tercer  josefinapubill@gmail.com
Montserrat Gilabert E.S.O. Quart montse.gilabert@telefonica.net
Anna Baranera Batxillerat Primer  annabv@traza.com
Montserrat Falip Batxillerat Segon montse.falip@gmail.com
Marianna Vives Responsable Voluntaris  nanavives19@yahoo.com

Representació a Altres Estaments

Consell Escolar Escola Pia de Sabadell
Taula de Presència Escola Pia de Sabadell
Federació Ampes Escola Pia de Catalunya
Federació Ampes Escoles Cristianes
Anuncis

Deixa un comentari

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s

%d bloggers like this: